Naar de inhoud
Bel of app: 06 31 28 77 05 Hulp op afstand starten

IT-ondersteuning en websites in Twente

Voor particulieren en bedrijven. Persoonlijk contact en heldere tarieven.

Waarmee kunnen we u helpen?

Computerhulp aan huis of op afstand

We komen bij u thuis of op kantoor om het probleem te verhelpen. Veel problemen lossen we ook op afstand op, zonder voorrijkosten. U ontvangt vooraf een inschatting van de kosten.

  • Trage of vastlopende computers
  • Virussen en malware verwijderen
  • Upgraden naar Windows 11

Meer over computerhulp

Uurtarief €45 Voorrijkosten €15 per bezoek Afspraak maken

Website op maat

Een professionele website die snel laadt, goed werkt op mobiel en vindbaar is in Google. Van ontwerp tot livegang verzorgen we het volledige traject.

  • Ontwerp voor mobiel en desktop
  • Vindbaar in Google
  • Optioneel: zelf uw teksten beheren

Meer over websites

Eenmalig vanaf €400 Met beheeromgeving €900 tot €1.500 Offerte aanvragen

Hosting en onderhoud

Uw website draait op eigen servers op twee locaties in Twente. Valt er een server uit, dan neemt de tweede het automatisch over. Updates, beveiliging en back-ups verzorgen wij.

  • Dagelijkse back-ups
  • Beveiligingsupdates en bewaking
  • Kleine wijzigingen inbegrepen

Meer over hosting

Per maand €20 tot €35 Maandelijks opzegbaar Offerte aanvragen

Particulier

Hulp bij uw computer of laptop. Bij u thuis of op afstand.

  • Trage of vastlopende computers verhelpen
  • Virussen en malware verwijderen
  • Upgraden naar Windows 11
  • Nieuwe computer instellen en gegevens overzetten
  • Hulp op afstand, zonder voorrijkosten
Meer over computerhulp

Zakelijk

IT-ondersteuning en websites voor zzp en mkb.

  • Beheer van werkplekken en accounts
  • Zakelijke e-mail op uw eigen domeinnaam
  • Back-ups, beveiliging en veilig werken op afstand
  • Websites, software op maat en hosting
  • Eén vast aanspreekpunt en facturatie op bedrijfsnaam
Meer over IT voor bedrijven

Eigen AI op kantoor.

Een computer met AI bij u in de kast. Alle gegevens blijven binnen, en u betaalt geen abonnement voor AI.

Meer over eigen AI

Tarieven

Computerhulp aan huis of op locatie€45 per uur
Voorrijkosten€15 per bezoek
Hulp op afstand€45 per uur, geen voorrijkosten
Websitevanaf €400
Website met beheeromgeving€900 tot €1.500
Hosting en onderhoud€20 tot €35 per maand

U ontvangt vooraf altijd een kostenindicatie. Alle tarieven

Storing of spoed?

Ligt uw werk stil of werkt uw computer niet meer? Bel of app direct. Kan het op afstand, dan kijken we met uw toestemming mee op uw scherm.

Recent werk

Kapsalon FameWebsite met online afspraken en betalen
HTS MirjamWebsite met online agenda
PlekkenpolhofVakantiewoning met eigen boekingssysteem

Contact

Neem contact op voor een afspraak of een vrijblijvende offerte.